ЗНАХОДЬ Питання
Відповіді

«Вчіться у вчора, живіть сьогодні, сподівайтеся на завтра, але не припиняйте задавати питання», Альберт Ейнштейн

Добрий день! Ви займаєтесь продажем мінеральних добрив? Який у вас досвід роботи?

Компанія “Terra Grain” є лідером з імпорту та реалізації мінеральних добрив для агропромислової галузі в Україні. Наші товари мають європейські сертифікати і не лише підвищують ефективність технологій вирощування сільськогосподарських рослин, але й забезпечують охорону навколишнього середовища.

Наша компанія була заснована у 2013 році під назвою “Хімпром ЛТД” і спочатку займалася лише продажем міндобрив. З часом ми почали імпортувати продукцію провідних польських виробників. У 2019 році після зміни складу засновників компанії ми поміняли назву на ТОВ “Террагрейн Груп” та розширили сфери діяльності.

Які послуги ви пропонуєте своїм клієнтам?

Ми реалізуємо продукцію сільськогосподарського призначення відомих польських виробників Grupa Azoty Pulawy, Grupa Azoty Konzegyn, Grupa Azoty Fosfory, Grupa Azoty Police, Luvena та провідних виробників інших країн.

Крім того, ми пропонуємо послуги залізничних та автомобільних перевезень, оскільки акредитовані по Укрзалізниці та співпрацюємо з найбільшими компаніями-перевізниками й портами України. Маємо значний досвід міжнародних перевезень європейською колією 1435 мм.

Окрім логістичних послуг, за замовленням клієнтів ми проводимо фасування продукції та, в разі необхідності, забезпечуємо її зберігання. Значну увагу приділяємо своєчасному оформленню необхідної супровідної документації.

Як можна придбати у вас продукцію за найвигіднішою ціною?

Ви можете придбати нашу продукцію в міжсезоння, коли ціна на неї найнижча. Тим підприємствам, які не мають можливості тривалий час зберігати добрива у власному господарстві, ми надаємо послуги оренди протягом необхідного періоду наших складських потужностей, де одночасно можуть знаходитися значні обсяги рідких та сипучих вантажів. За першою вимогою власника ми доставляємо товар за вказаною адресою.

Чим ви можете підтвердити вашу надійність та порядність?

Бездоганну репутацію нашої компанії підтверджує багаторічна співпраця з відомими європейськими фінансовими та страховими установами, а також відсутність будь-яких судових суперечок або позовних заяв. Нашими інвесторами є провідні європейські банки, які регулярно проводять моніторинг фінансового стану підприємства.

Варто зазначити, що ми приділяємо особливу увагу оперативній реєстрації ПДВ для наших клієнтів та завжди вчасно та в повному обсязі сплачуємо податки.

Вважаємо, що наші дії розповідають про нас краще, ніж слова. Тому ми беремо активну участь у соціальних проектах та займаємося благодійністю, детальніше про що можна дізнатися на відповідній сторінці нашого сайту.

Як можна з вами зв’язатися?

Будь-яким зручним для Вас способом: телефонуйте +38(097) 007 00 78, приїжджайте до нас в офіс за адресою м. Черкаси, вул. Одеська 11/3.

Або залишайте заявку і ми з Вами зв’яжемось – залишити заявку.