ДІЗНАВАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО Компанію

«Наполегливість може подолати все, навіть закони природи», Джон Рокфеллер

Хто ми?

Ми раді вітати Вас на сайті компанії ТОВ «Террагрейн Груп», що є імпортером та продавцем хімічної продукції для агропромислової галузі. Із задоволенням відповімо на Ваші запитання.

Компанія «Террагрейн Груп» – визнаний лідер в галузі імпорту та реалізації мінеральних добрив з успішним досвідом роботи на території України.

Досвід Роботи

Ми працюємо в сфері забезпечення сільськогосподарських виробників якісною продукцією та послугами для підвищення ефективності технологій вирощування сільськогосподарських культур. Наша компанія була заснована порівняно нещодавно – в 2013 році, але відтоді стрімко розвивається та щоденно підкорює нові горизонти. «Террагрейн Груп» – офіційний імпортер та дистриб’ютор мінеральних добрив іноземних та вітчизняних компаній. Ми перша компанія, хто імпортував в Україну селітру польского виробництва марки Pulan.

95 +
Клієнтів
50 +
Товарів в асортименті
6 +
Років на ринку

Послуги

Сьогодні ми продаємо добрива відомих польських виробників Grupa Azoty Pulawy, Grupa Azoty Kedzierzyn, Grupa Azoty Fosfory, Grupa Azoty Police, Luvena і провідних виробників інших країн. Детальніше з нашим асортиментом можна ознайомитися в розділі “Товари”. Проте ми не тільки реалізуємо хімічну продукцію, а й забезпечуємо логістичні послуги, зберігання і фасування вантажів, їх доставку до місця призначення і оформлення всіх необхідних супровідних документів. Ми надаємо клієнтам послуги зі зберігання продукції на складських потужностях, де одночасно можуть перебувати значні обсяги рідких і сипучих вантажів. Крім того, у нас великий власний та орендований парк залізничних вагонів і танк-контейнерів. Ми акредитовані на “Українській залізниці” і тривалий час співпрацюємо з найбільшими компаніями-перевізниками і портами України. Маємо досвід міжнародних перевезень і поставок вантажів по європейській колії 1435 мм.

 

Чому обирають нас?

Бездоганну репутацію нашої компанії підтверджує багаторічна співпраця з відомими європейськими фінансовими та страховими установами, а також відсутність будь-яких судових суперечок або позовних заяв. Якщо виникають якісь непорозуміння, ми завжди можемо поговорити про них, проте завдяки гнучкій управлінській політиці в будь-якому разі знаходимо компроміс. В нашу компанію інвестують кошти провідні європейські банки, які регулярно проводять моніторинг фінансового стану підприємства. Особливу увагу приділяємо оперативній реєстрації ПДВ для наших клієнтів та завжди вчасно та в повному обсязі сплачуємо податки. Краще будь-яких слів про нас говорять наші дії. Тому ми беремо активну участь у соціальних проектах та займаємося благодійністю, детальніше про що можна дізнатися на відповідній сторінці нашого сайту.

Ми на карті
Зв’яжись з нами

Адреса

ТОВ "Террагрейн Груп",
Черкаси, вул. Надпільна, 141

Телефон

+38 (0472) 50-88-28

Є питання? Напиши нам!